Inovacijos sparčiai veržiasi į mūsų kasdienį gyvenimą ir verčia neatsilikti, žengti koja kojon kartu su šiuolaikinių technologijų pasauliu. Šiandien robotika yra ta sritis, kuri traukia dėmesį ir skatina save išbandyti. Šiaulių robotikos klubas siekia kuo daugiau žmonių supažindinti su naujausia išmaniųjų technologijų sritimi – robotika, jos pritaikymu ir perspektyva, burti robotikos profesionalus ir mėgėjus, dalintis sukaupta patirtimi bei tobulėti ir skatinti jaunuosius šiauliečius įsitraukti į robotikos veiklas.

Šiaulių robotikos klubo nariai savo pergalėmis garsina Šiaulių vardą tarptautinėse robotikos varžybose, patys organizuoja robotikos renginius Šiauliuose, siekia kuo daugiau jaunimo įtraukti į šias veiklas. Šiuo metu klubo nariai kartu su kitais robotikos entuziastais ruošiasi dalyvauti tarptautinėse varžybose Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir kitose šalyse bei kartu su Šiaulių valstybinė kolegija, Šiaulių Simono Daukanto Inžinerijo gimnazija, ruošiasi organizuoti tradicines tarptautines robotikos varžybas „Saulės robotų mūšis 2024“. Žinoma tam reikalingos nemažos lėšos

2024 m. gautos lėšos ir vėl bus tikslingai panaudotos robotikos populiarinimui. Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti 1,2 procento pajamų mokesčio Šiaulių robotikos klubui.

Nuo 2024 m. sausio 1 dienos pajamų mokesčio dalį už 2023 m. ir vėlesnius metus galite skirti tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

teikiant prašymą FR0512 (5 versija). Šią prašymo formą galite pateikti iki 2024 m. gegužės 2 d.

Detalią instrukciją, kaip pateikti prašymą, rasite čia.
Išsamesnę informaciją rasite čia.

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304424024;

Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių robotikos klubas.