Brangūs šiauliečiai ir kitų miestų robotikos entuziastai,

   

Inovacijos sparčiai veržiasi į mūsų kasdienį gyvenimą ir verčia neatsilikti, žengti koja kojon kartu su šiuolaikinių technologijų pasauliu. Šiandien robotika yra ta sritis, kuri traukia dėmesį ir skatina save išbandyti. Šiaulių robotikos klubas siekia kuo daugiau žmonių supažindinti su naujausia išmaniųjų technologijų sritimi – robotika, jos pritaikymu ir perspektyva, burti robotikos profesionalus ir mėgėjus, dalintis sukaupta patirtimi bei tobulėti ir skatinti jaunuosius šiauliečius įsitraukti į robotikos veiklas.

Šiaulių robotikos klubo nariai savo pergalėmis garsina Šiaulių vardą tarptautinėse robotikos varžybose, patys organizuoja robotikos renginius Šiauliuose, siekia kuo daugiau jaunimo įtraukti į šias veiklas. Gaila, kad COVID-19 pandemija „pakoregavo“ klubo planus 2020 metais organizuoti tradicines tarptautines robotikos varžybas „Saulės robotų mūšis 2020“. Tikimės, kad pamažu visi sugrįšime į normalias gyvenimo vėžes ir klubas vėl aktyviai atnaujins savo veiklą. Šiuo metu klubo nariai kartu su kitais robotikos entuziastais ruošiasi dalyvauti tarptautinėse varžybose Estijoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Žinoma tam reikalingos nemažos lėšos. 

2021 m. gautos lėšos ir vėl bus tikslingai panaudotos robotikos populiarinimui. Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2020 metus 1,2 procento pajamų mokesčio Šiaulių robotikos klubui.

Nutarę šią paramą skirti klubui, greičiausiai ir patogiausiai prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Pildymo vedlys >>>

Užpildytą popierinį prašymą taip pat galite atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Išsamesnę informaciją rasite čia.

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304424024;

Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių robotikos klubas.

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2021 metų gegužės 1 dienos.
                       

Pagarbiai,
Šiaulių robotikos klubo prezidentė Jūratė Kaščiuškienė