Brangūs šiauliečiai ir kitų miestų robotikos entuziastai,

   

Inovacijos sparčiai veržiasi į mūsų kasdienį gyvenimą ir verčia neatsilikti, žengti koja kojon kartu su šiuolaikinių technologijų pasauliu. Šiandien robotika yra ta sritis, kuri traukia dėmesį ir skatina save išbandyti. Šiaulių robotikos klubas siekia kuo daugiau žmonių supažindinti su naujausia išmaniųjų technologijų sritimi – robotika, jos pritaikymu ir perspektyva, burti robotikos profesionalus ir mėgėjus, dalintis sukaupta patirtimi bei tobulėti ir skatinti jaunuosius šiauliečius įsitraukti į robotikos veiklas.

Šiaulių robotikos klubo nariai savo pergalėmis garsina Šiaulių vardą tarptautinėse robotikos varžybose, patys organizuoja robotikos renginius Šiauliuose, siekia kuo daugiau jaunimo įtraukti į šias veiklas. Šiuo metu klubo nariai kartu su kitais robotikos entuziastais ruošiasi dalyvauti tarptautinėse varžybose Estijoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Žinoma tam reikalingos nemažos lėšos. 

2019 m. gautos lėšos ir vėl bus tikslingai panaudotos robotikos populiarinimui. Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2019 metus 1,2 procento pajamų mokesčio Šiaulių robotikos klubui.

Nutarę šią paramą skirti klubui, Jūs galėsite nuo 2020 m. sausio 1 d. tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS).

Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai prašymai nebus nagrinėjami.

Prašymus per EDS galėsite pateikti ne tik savarankiškai, bet ir Jums juos padės užsipildyti VMI darbuotojai  bet kurios apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje.                  

 

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304424024;

Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių robotikos klubas.

 

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2020 metų gegužės 1 dienos.
                       

Pagarbiai,

Šiaulių robotikos klubo prezidentė Jūratė Kaščiuškienė