Brangūs šiauliečiai ir kitų miestų robotikos entuziastai,

    Inovacijos sparčiai veržiasi į mūsų kasdienį gyvenimą ir verčia neatsilikti, žengti koja kojon kartu su šiuolaikinių technologijų pasauliu. Šiandien robotika yra ta sritis, kuri traukia dėmesį ir skatina save išbandyti. Šiaulių robotikos klubas siekia kuo daugiau žmonių supažindinti su naujausia išmaniųjų technologijų sritimi – robotika, jos pritaikymu ir perspektyva, burti robotikos profesionalus ir mėgėjus, dalintis sukaupta patirtimi bei tobulėti ir skatinti jaunuosius šiauliečius įsitraukti į robotikos veiklas.

    Šiaulių robotikos klubo nariai savo pergalėmis garsina Šiaulių vardą tarptautinėse robotikos varžybose, patys organizuoja robotikos renginius Šiauliuose, siekia kuo daugiau jaunimo įtraukti į šias veiklas. Šiuo metu klubo nariai kartu su kitais robotikos entuziastais ruošiasi dalyvauti tarptautinėse varžybose Estijoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Žinoma tam reikalingos nemažos lėšos. 

    Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jūs ir kviečiame skirti už 2018 metus 2 procentus pajamų mokesčio Šiaulių robotikos klubui. Nutarę 2 procentų pajamų mokesčio paramą skirti klubui, Jūs galite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 prašymą.

 Rekvizitai 2 procentų paramai:

 Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304424024;

Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių robotikos klubas.

 Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2019 metų gegužės 1 dienos.
                       

Pagarbiai,

Šiaulių robotikos klubo prezidentė Jūratė Kaščiuškienė